Telewizja hotelowa

Telewizja hotelowa – Bielsko Biała

W dzisiejszych czasach absolutnym standardem hotelowym jest oczywiście oferowanie swoim gościom swobodnego dostępu do telewizji, a więc korzystania z nowoczesnych systemów dla hotelowych telewizji. W hotelach mogą pojawiać się jednak nie tylko osoby z Polski, ale także z wielu innych krajów, dla których na pewno miłym udogodnieniem będzie możliwość oglądania kanałów w ich rodzimym języku. Możemy Państwu zaoferować najnowocześniejsze rozwiązania dla telewizji hotelowej w Bielsku, które przygotowujemy i montujemy, korzystając ze swojego ogromnego doświadczenia, ale także i najnowocześniejszego na rynku sprzętu, który dobieramy w zależności od potrzeb.

Pierwszym krokiem do wykonania profesjonalnej telewizyjnej instalacji hotelowej jest oczywiście przygotowanie rozwiązań pozwalających na odbieranie polskich kanałów dla cyfrowej telewizji naziemnej, które dostępne są za darmo i wymagają stosowania odpowiednich anten oraz dekoderów. Jeśli telewizory w hotelu nie są wyposażone w ten sprzęt, możemy wybrać najlepsze urządzenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość sygnału cyfrowej telewizji naziemnej może być bardzo różna, w zależności od miejsca, w którym położony jest konkretny hotel. Nasi pracownicy zajmą się jednak pomocą w doborze odpowiednich anten, dzięki którym systemy telewizji hotelowej zapewnią doskonały odbiór w wysokiej jakości obrazu HD.

Systemy telewizji hotelowej dla zagranicznych gości

Naszym podstawowym celem jest jednak zapewnienie swobodnego dostępu do oferty programów telewizyjnych każdemu, nie tylko osobom polskiego pochodzenia, ale także obcokrajowcom, którzy mogą być gośćmi hotelu. Z tego powodu zajmujemy się także satelitarnymi instalacjami telewizyjnymi w hotelach, oferując najlepsze na rynku rozwiązania. Wykorzystując anteny satelitarne, możemy zapewnić dostęp w telewizyjnej instalacji hotelowej do wielu darmowych kanałów obcojęzycznych i tym samym dopasować ofertę telewizji do potrzeb konkretnych gości. Wykonana przez nas telewizja hotelowa cechuje się najwyższą jakością obrazu, prostą obsługą, a przy tym dużą niezawodnością sprzętu, który możemy Państwu dostarczyć.

Ciekawym rozwiązaniem dla systemu tego typu może być także stworzenie wewnętrznego kanału, który będzie informował gości o ważnych wydarzeniach. Poprzez odpowiednie urządzenie podłączone do systemu można nadawać na specjalny kanał dowolne informacje, które będą łatwo dostępne dla gości hotelowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przekonania się, że telewizja hotelowa wykonana przez naszą firmę z Bielska-Białej to najwyższa jakość, która nie będzie wiązała się z potężnymi wydatkami.