Domofony

Instalacje domofonowe

W dzisiejszych czasach tak naprawdę trudno jest nam sobie wyobrazić życie bez domofonu w blokach czy większych kamienicach. To ogromne ułatwienie, które pozwala nam wpuszczać na klatkę schodową gości bez pokonywania wielu pięter i ręcznego otwierania drzwi. Zalety tego typu urządzeń są niepodważalne i coraz częściej montuje się je w domach jednorodzinnych, co nie tylko ułatwia otwieranie zewnętrznej furtki, ale daje także poczucie bezpieczeństwa.

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom oraz standardom, możemy zaoferować Państwu zajęcie się instalacją domofonów w Bielsku, gwarantując najlepszą możliwą jakość, szybką realizację zleceń, pełne wsparcie techniczne, a do tego naprawdę przystępne ceny. Decydując się na montaż w naszej firmie, można mieć pewność, że zadanie pozostawione zostanie w rękach najlepszych specjalistów. Przede wszystkim posiadamy bowiem w ofercie szeroki wybór różnorodnych urządzeń, które łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb. Domofony w Bielsku są nie tylko proste w obsłudze i estetyczne, ale także niezawodne, gwarantując sprawne działanie przez naprawdę długi czas.

domofon
domofon czarny
domofon biały
wideodomofon

Szybki montaż wideodomofonów

Dzisiejsze standardy to jednak coraz częściej wykorzystywanie urządzeń wyposażonych w kamerę na drzwiach oraz ekran wyświetlający obraz w domu, bezpośrednio obok urządzenia. Posiadając takie domofony w Bielsku, będzie można poczuć się o wiele bezpieczniej, a nasza firma zajmuje się ich montażem z bardzo profesjonalnym podejściem. Wideodomofony pozwalają wzrokowo, bez wychodzenia z domu czy na klatkę schodową, sprawdzić, kto znajduje się przy drzwiach. Taka gwarancja bezpieczeństwa jest idealnym rozwiązaniem także dla osób starszych, które z pomocą wideodomofonów nie będą musiały obawiać się, że wpuszczą do mieszkania kogoś kompletnie obcego.

Znajdujące się w naszej ofercie wideodomofony to rozwiązania technologiczne różnego rodzaju, w tym urządzenia o szerokokątnym obiektywie, które pozwalają obserwować naprawdę dużą przestrzeń dookoła drzwi wejściowych. Realizując montaż, zawsze stawiamy na sprawdzone rozwiązania, a nasi pracownicy służą fachową pomocą.

Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą i do zapoznania się z pełną ofertą.